Späť na začiatok

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Máte doma školáka ? Tak na toto sa pripravte : Skoré vstávanie , príprava desiaty , vodenie do krúžkov, domáce úlohy, učenie.

Michal nad Žitavou

Základná škola s Materskou školou

 

 

ZŠ Michal nad Žitavou sa chce touto cestou srdečne poďakovať

 

všetkým sponzorom, ktorí prispeli do tomboly na  vianočnej akadémii a podporujú činnosť našej školy.

 

Sponzori : obecný úrad Michal nad Žitavou, Kaderníctvo Katka Vráble, Červený kríž , PSA Group, farský úrad Michal nad Žitavou, Papiernictvo Mravček Vráble, SGH Senec, Švec a spol Vráble, Merax Levice, Donatello Vráble, Jes Bratislava, pani Švecová, pani Maďarová, pani Dobrotová, pani Raková, Papiernictvo na tržnici Šurany - Andrea Uhríková, Papiernictvo M.R.Štefánika Šurany, AXIMA SK,...

 

  Všetkým srdečne ďakujeme !

 

Copyright © 2018 Základná škola s Materskou školou Michal nad Žitavou Rights Reserved.